מאמרים

פתיחת עסק לעורך דין

פתיחת עסק לעורך דין

עורכי דין הם אנשי המקצוע המבוקשים ביותר בעולם. הביקוש לשירותים משפטיים נמצא תמיד בעלייה. עם זאת בחשבון, אין זה מפתיע שאנשים מחפשים להיכנס לתחום הזה. עם זאת, פתיחת משרד עורכי דין עשויה להיות קשה ויקרה.

אם אתה מחפש להקים משרד עורכי דין משלך, יש הרבה דברים שאתה צריך לשקול לפני שאתה נכנס לזה. אתה צריך להבין איך השוק נראה ואיזה סוג של שירותים אנשים רוצים או צריכים מעורך דין. אתה גם צריך להבין כמה כסף תצטרך מראש עבור הוצאות כגון שטחי משרד וציוד.

חלק זה ידבר על איך להקים משרד עורכי דין משלך עם כמה שיקולים חשובים שכדאי לקחת בחשבון לפני שתתחיל את המיזם שלך.

עורך דין הוא מי שמייעץ לאנשים בעניינים משפטיים, במיוחד בתיקים פליליים. הם יכולים להיות עורכי דין של התביעה או ההגנה.

עורך דין יכול להיות גם אדם פרטי העוסק בבעיות משפטיות עבור אחרים, כמו עריכת צוואות או חוזים. עורכי דין מכונים לעתים קרובות "יועצים במשפט" או "עורכי דין".

מה חשוב לדעת רגע לפני פתיחת משרד עורכי דין?

פתיחת משרד עורכי דין עשויה להיות תהליך יקר וגוזל זמן רב.

חשוב להכיר את הדרישות המשפטיות לפתיחת משרד עורכי דין במדינתך.

יהיה עליך לרשום את העסק במדינה, להגיש בקשה למספר זיהוי מעסיק (EIN) או מספר זיהוי משלם מס (TIN) ולקבל רישיון עסק.

השלב הבא הוא החלטה על מיקום משרד, מה שידרוש מכם לשקול את האפשרויות שלכם בהתאם למה שאתם רוצים מבחינת שכירות, שירותים, מקומות חניה וכו'.

הדבר האחרון שאתה צריך לעשות הוא למצוא רואה חשבון שיוכל לעזור בכל הגשת המס ושאר המשימות הניהוליות הנדרשות בעת ניהול עסק.

ישנם היבטים רבים שיש לקחת בחשבון לפני פתיחת משרד עורכי דין. הדבר החשוב ביותר הוא להכיר את הסביבה המשפטית במדינה בה אתה רוצה לפתוח את משרד עורכי הדין שלך. אתה צריך להכיר את החוקים והתקנות עבור התעשייה שלך וכיצד הם משפיעים על העסק שלך.

הדבר השני שאתה צריך לעשות הוא למצוא בן זוג שיש לו כישורים וידע משלימים. כמו כן, חשוב למצוא חלל משרדים המתאים לצרכים שלך ושיש לו קישורי תחבורה ציבורית מקומיים טובים.

הדבר השלישי הוא לבנות צוות של אנשי מקצוע שיוכל לסייע לכם בכל המשימות המשפטיות כמו עריכת חוזים, הכנת מסמכים וכו' – זה המפתח לליווי והקמת עסקים

יש הרבה דברים שצריך לדעת לפני פתיחת משרד עורכי דין. הדבר הראשון הוא המסגרת המשפטית להקמת משרד עורכי דין. בארצות הברית, ישנם שלושה סוגים של גופים שניתן לרשום כמשרד עורכי דין: יחיד, שותפות או תאגיד מקצועי.

לאחר בחירת סוג הישות, עליך לבחור באיזה סוג משפט אתה רוצה לעסוק ואם זה מותר בתחום השיפוט שלך.

הדבר הבא שצריך לדעת הוא כמה כסף תצטרך כדי להקים משרד עורכי דין משלך. זה תלוי בסוג הישות ובאיזה סוג משפט אתה רוצה לעסוק. כדאי גם לדעת שיש כמה עלויות שלא ניתן לחזות, כמו עלויות שיווק או הוצאות משפטיות בלתי צפויות שעלולות לצוץ במהלך הפעילות.